Традиційне обладнання

AIRMIX обладнання

Ручне AIRMIX обладнання

Комплект ручного AIRMIX обладнання складається з помпи, фарбувального пістолета XCite та двох шлангів (шланг ЛФМ та повітряний шланг). Помпа може бути на візку або з настінним кріпленням. Робочий тиск помпи при AIRMIX фарбуванні – 30–200 бар в залежності від моделі помпи. Фірма KREMLIN пропонує низку насосів різної продуктивності для ручних установок й автоматичних ліній.

Ручний AIRMIX пістолет моделі Xcite™

AIRMIX пістолет Xcite™ є результатом досвіду фірми KREMLIN з 1925 року. Пістолет виготовлений з використанням компонентів найвищої якості, що забезпечує надійну роботу і тривалий термін експлуатації. Новий ергономічний дизайн, мала вага та добра збалансованість роблять його виключно зручним у роботі, сприяють зниженню втоми маляра. Пістолет має регулятор розміру факелу та вбудований фільтр ЛФМ. Повітряна головка HVLP VX24K має анодування яке захищає від прилипання ЛФМ. Незалежно від того, з якою силою головка була затягнута, завжди можна легко її повернути для зміни положення факела. Пістолет може використовуватись з матеріалами як на основі розчинників, так і на водній основі. Вихід ЛФМ і параметри факела визначаються змінним продуктовим соплом, параметри яких приведені в Таблиці нижче. В залежності від максимального робочого тиску ЛФМ пістолет має три модифікації: Xcite 120, Xcite 200, Xcite 400.

Основні технічні характеристики Xcite:
• ефективність переносу ЛФМ - 86%;
• тиск ЛФМ - 20-400 бар;
• максимальний тиск стисненого повітря - 6 бар;
• рекомендований тиск стисненого повітря - 0,8-3,0 бар;
• вихід ЛФМ залежить від встановленого сопла;
• вага 564 грами;
• максимальна температура ЛФМ - 50 ° С;
• витрати стисненого повітря - 3,5-6 м3/год;
• корпус - анодований алюміній золотистого кольору;


Таблиця характеристик AIRMIX сопел

Помпа EOS 10-C18

Дуже популярна помпа для роботи з одним пістолетом з матеріалами низької і середньої в'язкості. Використовується як на малих так і середніх фарбувальних виробництвах. Середній вихід ЛФМ становить 0,5-0,6 л/хв. Вага всього 5,5кг. Витрати повітря складають 1,9 куб.м/год. Разом з пістолетом XCite витрата повітря біля 7 куб.м/год. Для порівняння витрати повітря пневматичним пістолетом складають 25-30 куб.м/год. Співвідношення тиску 10:1. Максимальний тиск ЛФМ на виході помпи - 60 бар. В стандартний комплект обладнання для фарбування входить помпа 10-С18 з настінним кріпленням, з всосуючим патрубком, пістолет XCite з двома шлангами довжиною 7,5м та соплом 06-094 (див. таблицю сопел вище). В якості опцій може додаватись тринога для помпи (як на малюнку) а також вихідний фільтр ЛФМ.Помпа EOS 15-С25

Компактна помпа, ідеально підходить для фарбування металевих та дерев'яних виробів. Пневматичний двигун забезпечує плавний старт при низькому тиску. Помпа може використовуватись з густими матеріалами в'язкістю до 5000 cps. Співвідношення тиску 15:1. Максимальний тиск на виході 97,5 бар. Середня продуктивність 0,75 л/хв. Споживання повітря 2,8куб.м/год  Стандартний комплект обладнання для фарбування складається з помпи та пістолету XCite 120 з шлангами 7,5м. Помпа може бути на візку або з настінним кріпленням. Додатково помпа може комплектуватись вихідним фільтром для ЛФМ

Помпа EOS 30-С25

Помпа відрізняється від моделі 15-С25 збільшеним співвідношенням тиску - 30:1. Помпа може використовуватись з густими матеріалами в'язкістю до 5000 cps. Співвідношення тиску 30:1. Максимальний тиск на виході 195 бар. Середня продуктивність 0,75 л/хв. Споживання повітря 7,1куб.м/год. Стандартний комплект обладнання для фарбування складається з помпи та пістолету XCite 200 з шлангами 7,5м. Помпа може бути на візку або з настінним кріпленням. Додатково помпа може комплектуватись вихідним фільтром для ЛФМ. 


Помпа 20-25
Універсальна потужна помпа, може використовуватись з будь-якими матеріалами включаючи водні та з великим вмістом сухого залишку. Середній вихід ЛФМ - 1,5л/хв. Максимальний тиск на виході 120 бар. Тобто помпа може працювати з двома AIRMIX пістолетами одночасно. На виході помпи є фільтр ЛФМ зі зливним патрубком що зручно при промиванні та заповненню помпи при запуску. В стандартній комплектації помпа (з настінним кріпленням або на візку) йде з пістолетом XCite120 з двома шлангами 7,5м.
Помпа 20-50
Універсальна потужна помпа, може використовуватись з будь-якими матеріалами включаючи водні та з великим вмістом сухого залишку. Середній вихід ЛФМ - 3л/хв. Максимальний тиск на виході 120 бар.  Часто використовуєтьсч на автоматичних спрей машинах. На виході помпи є фільтр ЛФМ зі зливним патрубком що зручно при промиванні та заповненню помпи при запуску.
Помпа 40-25
Має таку ж продуктивність як і помпа 20.25 - 1,5л/хв. Відрізняється співвідношенням тиску - 40:1, тобто максимальний тиск ЛФМ досягає 240 бар. Використовується як з AIRMIX так і з AIRLESS ручними пістолетами.
Помпа 40-50
Це універсальна AIRLESS помпа з максимальним тиском ЛФМ 240 бар та середньою продуктивністю 3 л/хв. Використовується як з AIRMIX так і з AIRLESS розпилювачами в тому числі на автоматичних машинах.

Помпи Flowmax®


Технологія використання гофрів в помпах - FLOWMAX® є запатентованою розробкою компанії "KREMLIN". Дане "know-how" забезпечує збалансовану подачу ЛФМ і дуже тривалий термін експлуатації без втрати герметичності гідравлічної секції.
Це дійсно помпи, які не потребують профілактичних робіт і обслуговування. Помпи, що виготовляються за технологією FLOWMAX®, мають істотно більший термін служби в порівнянні зі стандартними поршневими помпами завдяки використанню запатентованої технології «гофрів» - новим мембранних ущільнювачів SuperLife ™. Цей спеціальний ущільнювач дозволив відмовитися від системи сальників і змащувальної чашки, які присутні в стандартних помпах.
Більше того, помпи FLOWMAX® дають відмінні характеристики при використанні в системах рециркуляції за рахунок низького коефіцієнту пульсації і безперервної роботи.
• Збалансована подача ЛФМ, без пульсацій. Зносостійкі ущільнювачі.
• Широкий спектр робочого тиску без застосування регуляторів рідини.
• Гідравлічна секція повністю герметична.
• Зручний доступ до деталей, схильних до природного зносу. Саморегулюючі підпружинені ущільнення збільшують термін служби помпи.
Помпа Flowmax 17A2

Найбільш популярна модель насоса, виконаного за технологією Flowmax®, для роботи з одним або двома пістолетами Коефіцієнт збільшення тиску 17:1, продуктивність - 1,8 л / хв., мах тиск ЛФМ 100 бар. Дійсно не вимагає профілактичного обслуговування. Простота промивки. На виході має фільтр ЛФМ. Постачається з настінним кріпленням в комплекті з пістолетом XCite з шлангами 7,5м, з всосуючим та зливним патрубком. Також може комплектуватись візком для помпи.
Помпа Flowmax 34A2
Продуктивна помпа, для роботи з одним або двома пістолетами. Чудово підходить для роботи з довгими шлангами. Коефіцієнт збільшення тиску 34:1, продуктивність - 1,8 л / хв., мах тиск ЛФМ 200 бар. Дійсно не вимагає профілактичного обслуговування. Простота обслуговування. На виході має фільтр ЛФМ. Постачається з настінним кріпленням в комплекті з пістолетом XCite200 з шлангами 7,5м, з всосуючим та зливним патрубком. Також може комплектуватись візком для помпи.
Flowmax помпи 20-25F, 20-50F, 40-25F, 40-50F
Це вище описані помпи 20-25, 20-50, 40-25, 40-50 які мають ті ж характеристики тільки виконані по технології Flowmax і відповідно всі переваги цієї технології.

Автоматичні AIRMIX розпилювачі (автоматичні головки)

Автоматичний AIRMIX пістолет AVX

AVX - компактний розпилювач, модульного типу, має невелику вагу і габарити, що є важливим при використанні на рухомих каретках автоматичних машин. Може використовуватись з водорозчинними матеріалами. Коефіцієнт переносу до 86%. Модульна конструкція забезпечує швидке й зручне обслуговування. Використовується з тими ж продуктовими соплами що на ручних пістолетах.
  
Автоматичний AIRMIX пістолет ATX
Автоматична AIRMIX головка, модульного типу. Модель АTX. Дуже добре відомий розпилювач в усьому світі. Працює на багатьох автоматичних лініях в різних галузях промисловості. Проста та надзвичайно надійна конструкція. Сам розпилювач закріплюється 4-ма гвинтами до бази яка закріплена фарбувальній машині. Шланги ЛФМ та повітря підключаються до основи. Як правило на автоматичних машинах стоїть декілька головок які живляться від відповідної продуктивності помпи. Використовується з лаками, фарбами, водними матеріалами, PU. Параметри факелу визначаються змінними продуктовими соплами.