Порошкове обладнання

Ручне порошкове обладнання E-Jet 2

E-Jet 2 - це ергономічне, надійне, з високими експлуатаційними характеристиками ручне порошкове обладнання яке зкомплектоване на візку. Обладнання складається з пістолету для напилення Maсh-Jet, блока управління CRN457, вібростола або ємності для порошку, порошкового плунжера, комплекту шлангів та візка. 
Maсh-Jet - це порошковий пістолет з модулем управління CRN457 який виконує і пневматичне та електричне управління процесом напилення, забезпечуючи оптимальний заряд порошку. Оператор повинен просто вибрати програму фарбування. Вибір програми і зміна виходу порошку виконуються оператором прямо на пістолеті в процесі роботи.
Система має 4 базових режими (програми):
1) Робота з круглим факелом:
- Поліпшує заряд частинок
- Поліпшує обволікаючий ефект і передатну ефективність
- Дуже рівномірний факел для роботи на деталях складної форми
2) Робота з плоским факелом:
- Дуже хороше покриття і ефективність на плоских деталях
- Легко напилюють в глибоких западинах
- Дуже гарне проникнення на складних деталях
 3) Повторне напилення (кругле і плоске сопло):
- Перефарбування
- Велика товщина покриття (> 100мкм)
- Покриття деталей з низькою провідністю (скло, дерево .) 
 4) Фарбування «металіками» (кругле і плоске сопло)
Серед особливостей цього обладнання можна відзначити наступні:
• Можливість зміни параметрів фарбування (витрата порошку, напруга) оператором прямо на пістолеті в процесі роботи.
• Сопла мають високу стійкість до абразивних матеріалів, що підвищує їх термін використання. Для цього комплекту розроблені нові типи сопел, які дозволяють отримати факел різної форми.
• Дуже легкий (вага - 660 г), відмінно збалансований пістолет, що забезпечує мінімальну стомлюваність оператора.
• На рукоятці пістолета є м'які вставки декількох розмірів для адаптації до руки оператора
• Швидка зміна кольорів і чищення за рахунок зручної зєднувальної муфти на порошковому шлангу
• Електричні та пневматичні параметри встановлюються і оптимізуються за допомогою маленького електронного блоку управління

                          Характеристики
Вага пістолета -660г
Мах витрата порошку - 24 кг / год
Тиск повітря 6-8 бар
Мах споживання повітря - 15 куб.м / год
Напруга живлення керуючого модуля - 90-270В 50Гц
Клас захисту керуючого модуля - ІР54
Мах висока напруга заряду - 80кв
Мах струм заряду - 110 мкА
Довжина порошкового шлангу - 6м

Ручне порошкове фарбувальне обладнання E-Series
Зручний та надійний комплект обладнання на візку, з вібростолом або з ємністю на 25 кг порошку.

Порошкове обладнання Е-Series має електронну систему управління зарядом порошку "TOTAL ENERGY CONTROL", яка автоматично обмежує струм в залежності від відстані до деталі, постійно забезпечуючи найкращу електростатичну ефективність незалежно від зовнішніх умов.
Обладнання має два функціональних режими, які легко вибираються за допомогою перемикача:

Режим TEC 1
Максимальна робоча напруга регулюється до 85 кВ при струмі до 50мкА.
- Рекомендується для найчастіших типових застосувань для розпилення стандартних порошків
- Максимальна ефективність заряду порошків.
- Забезпечує рівномірне якісне покриття навіть при великій товщині.
- Надає відмінну можливість перефарбовування.

Режим TEC 2
Максимальний робочий струм регулюється до 100 мкА.
- Рекомендується для порошків які важко розпилюються зокрема "металіkів"
- Використовується для проникнення в заглиблення
- Забезпечує хороший обволікаючий ефект

Зміна струму і напруги одночасно відображається на лінійних світлодіодних індикаторах.
Швидка зміна кольору - просто від'єднується порошковий насос, витягується всмоктуюча трубка і легко продувається.
Вібростіл кріпиться під кутом, таким чином, що порошок всмоктується з найнижчої точки, що забезпечує повне використання всього порошку з коробки. Вібростіл підходить для будь-яких коробок з порошком до 30 кг.Для мінімізації ущільнення порошку високоефективний вібратор на вібростолі починає працювати тільки при активізації пістолету.
При зміні кольору порошковий насос за допомогою кронштейну піднімається (до фіксації), що дозволяє легко поміняти коробку з порошком.
Пістолет досить легкий (495 г) і зручний в роботі
Відповідає останнім європейським і американським стандартам

Автоматичний електростатичний розпилювач Auto Mach-Jet

Розпилювач призначений для автоматичного порошкового фарбування деталей різного ступеня складності. Він може вбудовуватися в нові камери або у вже працюючі для поліпшення їх характеристик.
 Auto-Mach-Jet є автоматичною версією ручного розпилювача Mach-Jet. Розпилювач працює з будь-якими видами порошків і з будь-якими типами виробів і забезпечує один з найвищих коефіцієнтів перенесення серед присутніх на ринку розпилювачів. Конструкція розпилювача забезпечує швидке очищення мінімальною кількістю повітря і, отже, швидку зміну кольору. Електричні і пневматичні режими розпилювача задаються за допомогою компактного електронного блоку управління, який може працювати автономно або під управлінням центрального PLC. Інструкції у вигляді графічних символів забезпечують простоту навчання персоналу. Стабільний рівень заряду порошку підтримується і при дуже високих витратах порошку (більше 20 кг / год). Система електронного керування порошковим насосом забезпечує постійну товщину покриття. Auto-Mach-Jet виготовляється в двох конструктивних варіантах, один з яких має округлені форми для полегшення очищення при зміні кольору. Розпилювач Auto-Mach-Jet легко вбудовується в існуючі автоматичні камери для поліпшення їх характеристик.Автоматичний розпилювач поставляється комплектами які включають сам розпилювач Auto Mach-Jet з кронштейном для кріплення, блок управління, порошковий насос і комплект кабелів шлангів. Такий комплект дуже просто встановити в існуючі камери  для покращення характеристик фарбування.Також в комплект постачання може входити зворотно-поступальний (по вертикалі) маніпулятор з блоком управління і інші елементи автоматичної порошкової камери (вібро сито, порошкова ємність ...) Маніпулятор має сенсорний екран в блоці управління, за допомого якого вводяться технологічні параметри лінії фарбування (швидкість  конвеєра, відстань від датчика «початок циклу» до розпилювача, розміри деталей та ін..) і за декілька годин обладнання може бути налаштоване.
Технічні характеристики
Вага розпилювача - 850г
Витрата порошку - до 24 кг / год
Мах споживання повітря - 8 куб. м / год
Мах тиск повітря - 8 бар
Мах висока електростатична напруга - 95кв
Мах вих електростатичний струм - 110мКа
Розміри на мал. справа


Електростатичний обертальний чашковий розпилювач INOBELL


Для задоволення потреб компаній, які прагнуть поліпшити економію фарби, SAMES KREMLIN розробив новий чашковий розпилювач INOBELL який забезпечує високу якість покриття при суттєвій економії порошку. Коєфіцієнт перносу порошку на 20% вищий ніж на традиційних електростатичних розпилювачах. Характерною особливістю розпилювача INOBELL є висока рівномірність товщини покриття. На малюнку нижче показані порівняння плівок покриття за допомогою INOBELL та традиційним розпилювачем.

INOBELL має великий регульований факел який використовується для деталей будь-яких форм та зокрема дуже ефективний на плоских поверхнях. Один INOBELL замінює два стандартних розпилювача. Блок управління має графічний екран з простими інтуітивними символами управління. Для покращення характеристик працюючих порошкових ліній, INOBELL легко інтегрується в існуючі камери.


На мал. зліва показано комплект обладнання яке постачається для вбудовування в існуючі камери (ємність для порошку в комплект не входить)